فراخوان دهمین دورۀ جایزۀ دکتر فتح‌الله مجتبایی

میراث مکتوب- جایزۀ دکتر فتح‌الله مجتبایی هرساله در دی‌ماه به بهترین پایان‌نامۀ دورۀ دکتری در رشته‌های ادیان و عرفان و زبان و ادبیات فارسی، با هدف ارتقای علمی و تشویق دانشجویان دورۀ دکتری رشته‌های مذکور، اهدا می‌شود.

دانشجویان دورۀ دکتری در این دو رشته که در سال ۱۳۹۸ از پایان‌نامه‌ی خود دفاع کرده‌اند می‌توانند یک نسخه از پایان‌نامۀ خود را، همراه با ذکر نشانی و مشخصات، تا پایان مهرماه ۱۳۹۹ به دبیرخانۀ این جایزه، واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچۀ سوم، شمارۀ ۸، مرکز فرهنگی شهر کتاب ارسال کنند یا فایل پایان‌نامه‌های خود را حداکثر تا پایان مهرماه با ذکر مشخصات کامل به نشانی الکترونیکی bookcityaward@gmail.com ارسال نمایند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۸۸۷۲۳۳۱۶ و ۸۸۷۱۷۴۵۸ تماس بگیرند.

هیئت داوران این جایزه متشکل از دکتر فتح‌الله مجتبایی، دکتر ضیاء موحد، دکتر حسین معصومی همدانی، دکتر شهرام پازوکی، دکتر مسعود جعفری‌جزی، دکتر محمدرضا عدلی با دبیری علی‌اصغر محمدخانی است.

پایان‌نامه‌های ارسالی به دبیرخانۀ این جایزه برگشت داده نمی‌شوند و شرکت‌کنندگان باید از ارسال پایان‌نامه‌هایی که پیش یا پس از سال ۱۳۹۸ دفاع کرده‌اند، خودداری‌کنند. پایان‌نامۀ برگزیده به همّت انتشارات هرمس به صورت کتاب منتشر می‌شود.