صدور گواهی عضویت از سوی انجمن علمی تحقیق و تصحیح نسخه‌های خطی

میراث مکتوب- دکتر زهیر طیب، رئیس انجمن علمی تحقیق و تصحیح نسخه‌های خطی ایران از صدور گواهی عضویت توسط این انجمن خبر داد و گفت: این گواهی با مدت اعتبار یکسال برای تمامی اعضای انجمن صادر شده است.

وی اظهار کرد: این گواهینامه در سال نخست و به منظور ارج نهادن به همراهی و مشارکت اعضای مؤسس انجمن، بدون دریافت حق عضویت و بطور رایگان صادر می‌شود و با رعایت مقررات مراکز آموزش عالی و مطالعاتی، قابل ارائه در ارزیابی‌های علمی داخلی و خارجی می‌باشد.

وی افزود: این گواهینامه، قابل استعلام آنلاین (برخط) بوده و دارای بارکد امنیتی رمزنگاری شده QRCODE جهت حفاظت از مدارک صادره و داده‌های آنلاین می‌باشد.

وی درباره نحوۀ اخذ گواهینامه نیز گفت: اعضای محترم برای دریافت گواهی‌نامه فارسی، می‌توانند پس از وارد شدن به سایت انجمن، به منوی عضویت مراجعه نموده و از طریق لینک دریافت گواهی‌نامه اقدام کنند.

رئیس انجمن علمی تحقیق و تصحیح نسخه‌های خطی ایران افزود: گواهینامه لاتین نیز به صورت موردی از سوی دبیرخانه انجمن صادر می‌گردد.

وی در پایان گفت: علاقه‌مندان به عضویت، در صورت عدم ثبت نام در انجمن، نیز می‌توانند از بخش عضویت، فرم ثبت نام در انجمن را تکمیل کنند و در انتظار تایید و صدور گواهینامه قرار گیرند.

برای دریافت گواهی عضویت انجمن علمی تحقیق و تصحیح نسخه‌های خطی ایران کلیک کنید.