پرفروش ترین آثار میراث مکتوب در نمایشگاه کتاب

ميراث مكتوب - مدیر فروش مرکز پژوهشی میراث مکتوب از آثاری چون دیوان مُنجیک ترمذی ، ساختار معنایی مثنوی معنوی، ترجمه اناجیل اربعه، کاغذ در زندگی و فرهنگ ایرانی و نسخه شناخت به عنوان آثار پرفروش مرکز پژوهشی میراث مکتوب در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران یاد کرد.
به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهشی میراث مکتوب، سید مهدی جهرمی با اشاره به استقبال مخاطبان از غرفه مرکز پژوهشی میراث مکتوب در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: استقبال مردم از نمایشگاه کتاب هرساله بسیار زیاد است و استقبال خوبی از آثار میراث مکتوب دارند، اما مشکلاتی مانند کمبود فضای غرفه این مرکز در نمایشگاه سبب شد تا آن طور که شایسته بود پاسخگوی مراجعان نباشیم.
وی افزود: متأسفانه در این دوره از نمایشگاه، کتابخانه ها و دانشگاه ها که مشتریان نمایشگاه هستند به علت کمبود بودجه نتوانستند خرید کنند.
جهرمی با بیان اینکه حوزۀ فرهنگ، حوزۀ مظلومی در کشور است، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره درباره توجه به حوزۀ فرهنگ تذکر می دهند، اما این حوزه کما فی السابق همچنان در مظلومیت به سر می برد و بی صدا به کار خود ادامه می دهد.
مدیر فروش مرکز پژوهشی میراث مکتوب از آثاری چون دیوان مُنجیک ترمذی به تصحیح احسان شواربی مقدم ، ساختار معنایی مثنوی معنوی نوشتۀ سید سلمان صفوی به ترجمۀ مهوش السادات علوی، ترجمه اناجیل اربعه، کاغذ در زندگی و فرهنگ ایرانی تألیف زندیاد دکتر ایرج افشار و نسخه شناخت به کوشش علی صفری آق قلعه به عنوان آثار پرفروش این مؤسسه در نمایشگاه کتاب بیست و ششم کتاب نام برده و گفت: الافق المبین تحقیق حامد ناجی اصفهانی، مجموعه رشیدیه و مفتاح التفاسیر به مقدمه و تصحیح دکتر هاشم رجب زاده از آثاری بودند که برای نخستین بار در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه شدند.
مرکز پژوهشی میراث مکتوب، در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، با بیش از 90 عنوان کتاب حضور یافت که از این تعداد 12 عنوان چاپ جدید بود.
بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 11 اردی بهشت در مصلای بزرگ تهران آغاز به کار کرد و غرفه میراث در راهروی ششم شبستان میزبان علاقه مندان و بازدیدکنندگان و دوست داران متون کهن ایرانی اسلامی بود.


افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.