برپایی نمایشگاه «گنج نظامی»

میراث مکتوب- نمایشگاه «گنج نظامی» هم‌زمان با برپایی آیین گرامی‌داشت میلاد امام حسین علیه‌السلام در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش می‌یابد.

نمایشگاه «گنج نظامی»، گزیده آثار نفیس حکیم نظامی در گنجینه کتابخانه و موزه ملی ملک را به نمایش درمی‌آورد. این نمایشگاه نخستین برنامه از ویژه‌برنامه‌های ستاد بزرگداشت حکیم نظامی به شمار می‌آید که به گونه فراگیر در سراسر کشور از 15 اسفند تا 21 اسفند 1400 برگزار می‌شود.

معرفی و رونمایی از تقویم قرآنی از آثار مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک و گشایش نمایشگاه «نوروزنامه (نسخه‌های خطی نوروزی)»، از دیگر برنامه‌هایی خواهد بود که موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک در آیین گرامی‌داشت میلاد امام حسین علیه‌السلام اجرا می‌کند. این آیین در روز یک‌شنبه 15 اسفند 1400 خورشیدی از ساعت 10:30 با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در ساختمان این موقوفه برگزار می‌شود.

سخنرانی دکتر سیدمحمد حسینی، استاد دانشگاه و معاون پارلمانی رییس جمهوری نیز در این آیین درباره جایگاه والای امام حسین علیه‌السلام در تاریخ اسلام سخن می‌راند.

منقبت‌خوانی و اجرای برنامه‌های آیینی، بخشی دیگر از آیین گرامی‌داشت میلاد امام حسین علیه‌السلام در موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک خواهد بود.

 

 

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.