فراخوان چهارمین جشنواره «کتاب سال خلیج‌فارس»

میراث مکتوب- چهارمین جشنواره انتخاب «کتاب سال خلیج‌فارس» با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان، دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری خلیج‌فارس، انجمن نویسندگان و مؤلفان استان هرمزگان و خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار خواهد شد و مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 15 مردادماه 1401 است. 

این جشنواره شامل دو بخش آثار منتشرشده در حوزه خلیج‌فارس و آثار منتشرشده در استان هرمزگان یا درباره هرمزگان است.

بخش «آثار منتشرشده در حوزه خلیج‌فارس» تمامی آثار منتشرشده در کل کشور با موضوع خلیج‌فارس از ابتدای سال 1397 تا پایان سال 1400 را شامل می‌شود و در بخش «آثار منتشرشده در استان هرمزگان یا درباره هرمزگان» پدیدآورنده اثر (نویسنده، مصحح، مترجم، ناشر و...) باید هرمزگانی یا مقیم هرمزگان یا موضوع کتاب درباره این استان باشد. کتاب‌های این بخش باید از ابتدای سال 1396 تا پایان سال 1400 منتشر شده باشند. 

همچنین کتاب‌های منتشرشده قبل از سال 1396 درصورتی‌که در جشنواره‌های قبل شرکت نکرده باشند، در این دوره مورد داوری و بررسی قرار خواهند گرفت. ارسال دو نسخه از کتاب نیز به دبیرخانه جشنواره ضروری است. کتاب‌های ارسالی بازگرداننده نخواهند شد. نشانی پستی و تلفن همراه پدیدآور باید در کتاب‌های ارسالی درج شود. 

براساس این فراخوان، علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جایزه واقع در بندرعباس، خیابان شهید آیت‌الله غفاری، فرهنگسرای طوبی، انجمن نویسندگان و مولفان استان هرمزگان، کد پستی 7914914568 ارسال یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  09172822786 تماس بگیرند. تلفکس 07633354799 و ایمیل ketabsal.khf@gmail.com  نیز برای ارتباط علاقه‌مندان با دبیرخانه این جشنواره درنظر گرفته شده است.

 

 

 

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.