تمدید مهلت ارسال مقالات همایش ملی خلیج فارس

میراث مکتوب- بنیاد ایران‌شناسی با توجه به استقبال اساتید، پژوهشگران، کارشناسان و دانشجویان از همایش ملی «خلیج فارس» و درخواست‌های مکرر نسبت‌ به تمدید مهلت ارسال مقالات، تاریخ برگزاری و مهلت ارسال مقالاتِ این همایش را تمدید کرد.

زمان برگزاری همایش در تاریخ ۲۰ مهرماه ۱۴۰۱ و مهلت ارسال متن کامل مقالات (چکیده به همراه اصل مقالات) تا پایان شهریورماه تمدید شد.

همچنین با اعلام حمایت پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و پایگاه استنادی سیویلیکا (CIVILICA) از همایش ملی خلیج فارس، کلیۀ مقالات در این پایگاه‌های استنادی نمایه خواهند شد. شرکت‌کنندگان می‌توانند با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی این همایش و دریافت گواهی آن بهره‌مند شوند.

بنیاد ایران‌شناسی در ادامۀ مجموعه همایش‌های خود در حوزۀ «ایران‌شناسی» و «مطالعات خلیج فارس»، همایش ملی خلیج فارس را با محوریت «جزایر و کرانه‌های خلیج فارس در گسترۀ تاریخ، فرهنگ و تمدّن»، ۲۰ مهرماه ۱۴۰۱ برگزار می‌کند.

علاقه‌مندان جهت ارسال مقالات و شرکت در این همایش می‌توانند به سامانۀ https://province.iranology.ir/persiangulf مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینۀ مشارکت در این رویداد ملی با دبیرخانه همایش به شماره ۰۲۱۸۸۶۰۸۹۳۱ تماس حاصل کنند.

 

 

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.