تجلیل از جریان «فهرست‌نگاری پویا و مستمر نسخه‌های خطی»

همایش تجلیل و بزرگداشت «فهرست‌نگاری پویا و مستمر نسخه‌های خطی در سه کتابخانه و مرکز فرهنگی بزرگ کشور» هم‌زمان با سی‌امین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود.

این همایش که در روز چهارشنبه 25 آبان 1401 خورشیدی از ساعت 15 با همکاری خانه کتاب و ادبیات ایران، مجمع ذخایر اسلامی و کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار خواهد شد، دومین پیش‌همایش «همایش بین‌المللی مخطوطات مشرق‌زمین» است. در این برنامه از متولیان و مدیران سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی، کتابخانه بزرگ آیت‌الله العظمی مرعشی نجفی (ره) و مرکز احیاء میراث اسلامی برای فهرست‌نگاری پویا و مستمر نسخه‌های خطی تجلیل می‌شود.

همایش تجلیل و بزرگداشت «فهرست‌نگاری پویا و مستمر نسخه‌های خطی در سه کتابخانه و مرکز فرهنگی بزرگ کشور» یکی از برنامه‌های کتابخانه و موزه ملی ملک در هفته کتاب 1401 خورشیدی اعلام به شمار می‌آید. این برنامه‌ها به مناسبت سی‌امین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران (با شعار «ما همانیم که می‌خوانیم») و هم‌زمان با گرامی‌داشت پنجاهمین سالگرد درگذشت حاج حسین آقا ملک بنیان‌گذار و واقف کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود.

برای آگاهی از برنامه‌های کتابخانه ملک در هفته کتاب 1401 کلیک کنید.

 

 

 

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.