در طرح اهدای کتاب میراث مکتوب:

326 جلد کتاب به دانشجویان اهدا شد

ميراث مكتوب - - در طرح اهدای کتاب مرکز پژوهشی میراث مکتوب 326 جلد کتاب به دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد، دکتری و کتابخانه ها و مؤسسات علمي کشور اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهشی میراث مکتوب، به دنبال اجرای طرح اهدای کتاب نوروز 1392 مرکز پژوهشی میراث مکتوب به دانشجویان، این مرکز فهرست تعداد 33 عنوان از آثار منتشر شده خود را، در اختیار دانشجویان قرار داد و ایشان از این فهرست، کتاب های مورد علاقه خود را انتخاب كرده و هدیه گرفتند.
طرح اهدای کتاب میراث مکتوب كه، از 17 فروردین 1392 آغاز شد و تا 10 اردیبهشت ادامه داشت، در همان روزهای نخستین با استقبال دانشجويان تهراني مواجه شد. دانشجویان شهرستانی نيز از شهرستانهاي اصفهان، همدان، ساری، یزد، سبزوار، کرج، قزوین و...از اين طرح استقبال كردند. بعضي از دانشجویان این مقاطع با ارسال تصویر کارت دانشجویی و کارت ملی خود درخواست کتاب کردند، که کتاب به آدرس ايشان در شهرستان ها ارسال شد.
براساس این گزارش، از میان 33 عنوان کتاب منتخب میراث مکتوب، 293 جلد اهدا شد. بیشترین کتاب درخواستی دانشجویان، تحفة العراقین و زادالمسافر بودند .
با وجود پایان یافتن طرح اهدای کتاب مرکز پژوهشی میراث مکتوب، هم چنان دانشجویان به مرکز مراجعه و درخواست کتاب دارند. مرکز پژوهشی میراث مکتوب امیدوار است در فرصت های آتی بتواند به نیاز این علاقه مندان پاسخ بدهد.

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.