یادِ استاد

نامه‌های ناموران (گزیده‌ای از نامه‌های رجال دینی و علمی به حضرت آیت الله العظمی علّامه سیّدشهاب‌الدین مرعشی نجفی)؛ به اهتمام سیّدمحمود مرعشی نجفی، منتشر شد.

میراث مکتوب- نامه‌های ناموران (گزیده‌ای از نامه‌های رجال دینی و علمی به حضرت آیت الله العظمی علّامه سیّدشهاب‌الدین مرعشی نجفی)؛ به اهتمام سیّدمحمود مرعشی نجفی، منتشر شد.
این کتاب دربردارندۀ برخی نامه‌هایی است که رجال دینی و علمی به حضرت آیت الله العظمی علّامه مرعشی نجفی (ره) مرقوم داشته‌اند. نویسندگان این نامه‌ها مراجع تقلید، شخصیت‌های بزرگ حوزوی و دانشگاهی، مقامات کشوری، محققان و نویسندگان، از ایران و کشورهای دیگر هستند. این کتاب شامل تصویر این نامه‌هاست.
گفتنی است که حضرت آیت الله العظمی مرعشی نجفی به برخی از این نامه‌ها پاسخ کتبی داده‌اند، اما تنها اندکی از پاسخ‌های معظم له در دسترس است که به زودی در اثر دیگری به چاپ خواهد رسید. در کتاب حاضر، ترتیبی که برای نامه‌ها در نظر گرفته شده، تقریباً بدین صورت است که نخست نامه‌های مهمترین شخصیتها آمده و سپس نامه های دیگر، به ترتیب تاریخی.
نامه‌های ناموران؛ از انتشارات کتابخانۀ بزرگ حضرت آیت الله العظمی علّامه مرعشی ننجفی (ره)؛ چاپ اول: 1389؛ 1090صفحه؛ در قطع رحلی، به قیمت 25000تومان است.

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.