اعلام فراخوان سیزدهمین آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی

ميراث مكتوب - فراخوان سیزدهمین آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی از سوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران اعلام شد.
بنا بر این فراخوان، پژوهشگران، اساتید، دانشجویان، سازمان ها و مراکز تحقیقاتی می توانند یک نسخه از آثار پژوهشی خود را در حوزۀ نسخه های خطی در قالب کتاب، پایان نامه، مقاله، فهرست، نقد و تصحیح متون که در سال 1391 چاپ و منتشر شده است، به دبیرخانه این همایش ارسال کنند.
حفاظت و نگهداري نسخ خطي، فهرست‌ نگاري نسخ خطي صحافي، مرمت، آسيب ‌شناسي نسخ خطي، اهداي نسخ خطي به كتابخانه‌ها، تصحيح و تحقيق نسخ خطي، تحقيق در عرصه‌هاي مربوط به (نسخه ‌شناسي، نسخه‌ پردازي، شيوه تصحيح، ترجمه نسخ خطي)، مجلات تخصصي در حوزه نسخ خطي ، مقالات نقد و معرفي متون و نسخه‌شناسي، انتشار نسخ خطي تصحيح شده، پايان‌نامه‌هاي دانشجويي در زمينه تصحيح متون و نسخه شناسي و ... و تولیدات رادیویی و تلویزیون و پیشکسوتان محورهای سیزدهمین آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی است.
علاقه مندان برای شرکت در سیزدهمین آئین بزرگداشت حامیان نسخ خطی می توانند آثار خود را تا پایان شهریور به دبیرخانه این همایش واقع در تهران، میدان ونک، بزرگراه شهید حقانی، بعد از ایستگاه مترو شهید حقانی، سازمان اسناد وکتابخانه ملی ایران، اداره کل کتابهای خطی و نادر ارسال کنند.

براي كسب اطلاعات بيشتر بر روي اين لينك كليك كنيد

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.