انتشار چاپ دوم جلد بیستم دائرةالمعارف بزرگ اسلامی

ميراث مكتوب - پس از مدت کوتاهی که از چاپ و انتشار چاپ اول جلد بیستم دائرةالمعارف بزرگ اسلامی می گذشت، به علت استقبال خوانندگان چاپ دوم این کتاب مرجع منتشر شد.
به گفته حمیدرضا رضوی، مدیربخش توزیع مرکزدائرةالمعارف بزرگ اسلامی جلد بیستم تنها در مدت 10 روز و طی برگزاری نمایشگاه کتاب در اردیبهشت امسال کاملا به فروش رفت از این رو به خاطر درخواست های زیاد مرکز اقدام به انتشار چاپ دوم این جلد در 1000 نسخه کرد.
جلد بیستم دائرةالمعارف بزرگ اسلامی در 722 صفحه دارای211 مدخل از حافظ ابراهیم تا امام حسین(ع) را شامل می شود.
مدخل های این دائرةالمعارف توسط مورخان و بزرگان تاریخ ایران و اسلام نوشته شده است.اولین مدخل کتاب به حافظ ابراهیم می پردازد که فرامرز میرازیی آن را نوشته و آخرین مدخل «امام حسین (ع)» است که استاد فرامرز حاج منوچهری مقاله آن را نوشته است.
جلد بیستم دائرة المعارف مقالات مهمی را شامل می شود که زندگی و شرح فعالیت های سه امام بزرگوار نیز در این کتاب وجود دارد. مقالات این بخش توسط اساتید فرهیخته ایران و دنیا نوشته شده است. مقالات مربوط به بخش ائمه در جلد بیستم، از گزافه گویی ها بدور هستند و بهترین مقالات و معتبرترین آنها برای این بخش تصدیق و کار شده اند.
بیستمین جلد دایره المعارف با سرویراستاری سید کاظم موسوی بجنوردی با تیراژ اولیه 2 هزار نسخه و قیمت 40 هزار تومان عرضه شد که چاپ دوم هم با همان قیمت عرضه می شود.


منبع: دائرةالمعارف بزرگ اسلامی

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.