برگزاری همایش بزرگداشت 540 سال روابط دیپلماتیک ایران و لهستان

میراث مکتوب - وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به مناسبت بزرگداشت 540 سال روابط دیپلماتیک بین ایران و لهستان همایشی را روز یکشنبه 18 آبان ماه برگزار می کند.


این همایش با مشارکت سفارت لهستان و با همکاری اداره اسناد و تاریخ دیپلماسی وزارت امور خارجه در تهران روز یکشنبه 18 آبان ماه در مرکز آموزش و پژوهش های بین المللی وزارت امور خارجه، سازمان ایرانی مجامع بین المللی برگزار می شود.


در این همایش که سید عباس صالحی، معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مونیکا اسمولن، معاون وزیر فرهنگ و میراث ملی لهستان حضور دارند، تنی چند از پژوهشگران و صاحب نظران ایرانی و لهستانی درباره موضوعاتی مانند تاریخ روابط بین ایران و لهستان، روابط ایران و لهستان در عصر جهانی شدن و دورنمای آن، همکاری های علمی، فرهنگی و هنری بین دو کشور و فرصت های اقتصادی و تجاری ایران و لهستان مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.


همچنین در حاشیه همایش بزرگداشت روابط تاریخی و تمدنی دو کشور طی 540 سال گذشته، نمایشگاه اسناد تاریخی روابط دو کشور از دوران صفویه تا دوران معاصر، مدارک و کتابهای تاریخی مربوطه، افتتاح و به نمایش گذاشته خواهد شد.


این مراسم روز یکشنبه 18 آبان از ساعت 45: 8 تا 30: 15 در مرکز آموزش و پژوهش های بین المللی وزارت امور خارجه به نشانی خیابان شهید باهنر (نیاوران)، خیابان شهید آقایی برگزار خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.