روابط عمومی مرکز پژوهشی میراث مکتوب اعلام کرد؛

10 اردیبهشت؛ پایان زمان اهدای کتاب به دانشجویان

ميراث مكتوب - دهم اردیبهشت پایان زمان اهدای کتاب از سوی مرکز پژوهشی میراث مکتوب به دانشجویان فرهنگ دوست که در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می کنند اعلام شد و این مهلت تمدید نخواهد شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهشی میراث مکتوب، این مرکز به مناسبت فرارسیدن عید نوروز و سال جدید به دانشجویان دوست دار متون کهن ایرانی، از کتاب های منتشرۀ خود عیدی می دهد.
آشنایی بیشتر دانشجویان با دستاوردهای علمی و فرهنگی دانشمندان ایران اسلامی و تسهیل دسترسی دوست داران به این منابع اصیل فرهنگ پربار كشورمان از اهداف اجرای این طرح است و بدین منظور مرکز پژوهشی میراث مکتوب به همۀ دانشجویان علاقه مند که در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می کنند، یک جلد از کتاب های منتشره خود را هدیه می کند.
دانشجویان متقاضی دریافت این هدیه فرهنگی می توانند با مراجعه به واحد فروش مرکز پژوهشی میراث مکتوب و ارایه کارت دانشجویی، از فهرست کتاب های اهدایی میراث مکتوب یک جلد به انتخاب خود هدیه بگیرند.
علاقمندان می توانند از روز 17 فروردین تا 10 اردی بهشت 1392، برای دریافت این هدیه، به نشانی تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان ابوریحان و دانشگاه، ساختمان فروردین، طبقه سوم، واحد 11 مراجعه کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.