کاربران «طاقچه» 1800 بار کتاب های میراث مکتوب را دانلود کردند

میراث مکتوب - بر اساس تفاهمنامۀ همکاری میان مرکز پژوهشی میراث مکتوب و شرکت خدمات هوشمند حصین همراه پردیس، نسخۀ الکترونیک 121 عنوان کتاب این مرکز با قیمت بین 10 تا 50 درصد پشت جلد کتاب بر روی فروشگاه الکترونیک کتاب ها، مجلات و روزنامه های فارسی (طاقچه) از تابستان سال جاری قابل دریافت شده است.

 

 

بنابراین گزارش، تاکنون کاربران «طاقچه» با دانلود 1800 بار، آثار مرکز پژوهشی میراث مکتوب را به کتابخانۀ خود افزوده اند که 1607 کتاب به صورت رایگان و 193 کتاب، فروشی بوده است. از میان این آثار عهدنامۀ مالک اشتر با 327 دانلود در صدر آثار درخواستی کاربران طاقچه قرار دارد.

یادآور می شود «طاقچه» فروشگاه نسخۀ الکترونیک قانونی کتاب‌ها، مجلات و روزنامه‌های فارسی است که امکان مطالعۀ آن‌ ها را بر روی تلفن‌ های هوشمند و تبلت‌های اندروید و iOS  فراهم می‌کند.

کاربرانی که کتاب را از سایت طاقچه خریداری کرده باشند، آن کتاب در قسمت آرشیو کتابخانۀ برنامۀ طاقچه (با همان حساب کاربری) قرار می‌گیرد. از این طریق کاربر می‌تواند کتاب را دریافت کرده و شروع به مطالعۀ آن کند. اگر کاربر کتاب را مستقیماً از درون برنامه خریداری کند، پس از اتمام فرآیند خرید، دانلود کتاب به صورت خودکار شروع خواهد شد.

برای آگاهی از آثار مرکز پژوهشی میراث مکتوب بر روی وب سایت طاقچه و قیمت آنها اینجا کلیک کنید.

برای آشنایی با خدمات طاقچه اینجا کلیک کنید.

برای سهولت دسترسی به کتابهای میراث مکتوب می توانید به روش زیر عمل کنید:

برنامه  Qr code reader یا  Qr code scannerرا روی گوشی تلفن همراه خود نصب نمایید.

پس از نصب  برنامه، گوشی را روبروی تصویر نگه دارید تا تصویر را اسکن کند. به اینصورت می توانید وارد صفحه مرکز پژوهشی میراث مکتوب در وب سایت طاقچه شوید و فایل اندرویدی کتابهای مرکز را خریداری نمایید.

 

 

 

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.