برگزاري دوره هاي آموزشی سندشناسی در کتابخانه مجلس

ميراث مكتوب - ثبت نام دوره جدید کلاس‌های آموزشی مرکز اسناد کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
به گفته دکتر علی ططری، مدیر مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی یکی از برنامه‌های مهمی که مرکز اسناد کتابخانه مجلس شورای اسلامی برای سال 91 پیش بینی کرده است برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی سند شناسی، سندپژوهی و روخوانی سند است. در راستای‌ سیاست ‌های جدید مرکز اسناد در سال جاری که برگزاری کلاس‌های آموزشی به منظور ارتقای سطح علمی و توانایی کارشناسان این مرکز صورت می ‌گیرد، دوره جدید کلاس ‌ها با محوریت «سندشناسی و سند خوانی» برگزار می‌گردد.
ططری افزود: این دوره از کلاس‌ ها با مدرسی آقای محسن روستایی در نیمه دوم شهریور ماه در بیست ساعت دایر خواهد بود و علاقه مندان برای ثبت نام می‌توانند با شماره تلفن 33125515 تماس بگیرند.
وی اظهار امیدواری کرد که به زودی سامانه ثبت نام در سایت کتابخانه راه اندازی شود و علاقه مندان بتوانند از طریق اینترنتی ثبت نام کنند، ولی در حال حاضر می‌توانند از طریق تلفن ذکر شده ثبت نام کنند.
مدیر مرکز اسناد کتابخانه مجلس در انتها از تدوین آیین‌ نامه جدید برای واحد آموزشی اسناد خبر داد و گفت: به زودی آیین نامه‌ای در مرکز اسناد کتابخانه مجلس برای واحد آموزش تدوین خواهد شد که تمام مباحثی چون، ثبت نام، آموزش، کیفیت آموزش، مدرسین و غیره براساس این آیین‌ نامه خواهد بود.
گفتنی است اولین دوره این کلاسها با عنوان «آشنایی با مبانی روخوانی سند و فهرست‌نویسی قباله‌ها و اسناد شرعی» به مدرسی امید رضایی با استقبال علاقه مندان روبرو و با موفقیت برگزار شد.

منبع: پايگاه اطلاع رساني کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامیافزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.