فراخوان هشتمین همایش دوسالانه انجمن مطالعات جوامع فارسی زبان

میراث مکتوب - هشتمین همایش دوسالانۀ انجمن مطالعات جوامع فارسی زبان از تاریخ 12 الی 16 اسفندماه سال جاری در شیراز برگزار می شود.

در فراخوان این همایش انجمن مطالعات جوامع فارسی زبان (The Association for the Study of Persianate Societies) از تمامی پژوهشگران برای ارسال چکیدۀ مقاله دعوت به عمل ‌آورده است.

مقالات در تمامی رشته‌های علوم انسانی و علوم اجتماعی مرتبط با فرهنگ ایرانی پذیرفته می‌شود. مقالات انفرادی و همچنین مقالاتی که در قالب پنل‌های از پیش تعیین شده (pre-organized panels) ارائه می‌شوند پذیرفته میشوند. برای پنل‌های از پیش تعیین شده، ارسال چکیدۀ پنل (محدودیت: 300 واژه) و نیز ارسال چکیدۀ هر یک از مقالاتی که در پنل ارائه می‌شود (محدودیت: 300 واژه) الزامی است. در هر پنل از پیش تعیین شده حداقل 3 و حداکثر 5 مقاله قابل ارائه است. برای ارسال چکیده مقاله و یا پنل از پیش تعیین شده به این نشانی مراجعه کنیدhttp://persianatesocieties.org/index.php/asps-2017-abstract-submission:

مهلت ارسال چکیدۀ مقالات تا تاریخ 31 خردادماه 1395 خواهد بود. پژوهشگران برای ارسال مقاله و شرکت در کنفرانس باید عضو انجمن باشند.

برای عضویت در این همایش اینجا کلیک کنید.

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.