فراخوان ششمین دوره جایزه فتح‌الله مجتبایی اعلام شد

میراث مکتوب - فراخوان ششمین جایزه دکتر فتح‌الله مجتبایی برای بهترین پایان‌نامه دوره دکتری در زمینه‌های «ادیان و عرفان» و «زبان و ادبیات فارسی» منتشر شد.

جایزه دکتر فتح‌الله مجتبایی هر ساله در دی ماه به بهترین پایان‌نامه دوره دکتری در زمینه‌های «ادیان و عرفان» و «زبان و ادبیات فارسی» با هدف ارتقاء علمی و تشویق دانشجویان دوره دکتری در رشته‌های مذکور اهدا می‌شود.

بر اساس فراخوان ششمین دوره این جایزه، دانشجویان دوره دکتری در این دو رشته که در سال ۱۳۹۴ از پایان‌نامه خود دفاع کرده‌اند، می‌توانند یک نسخه از پایان‌نامه خود را تا ۱۵ شهریور به دبیرخانه این جایزه واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه سوم، پلاک ۸، مرکز فرهنگی شهر کتاب ارسال کنند.

هیات داوران این جایزه متشکل از فتح‌الله مجتبایی، ضیاء موحد، حسین معصومی‌همدانی، شهرام پازوکی، محمد دهقانی و علی‌اصغر محمدخانی، پس از داوری پایان‌نامه‌های رسیده، پایان‌نامه برگزیده را معرفی می‌کنند.

در پنج دوره گذشته این جایزه، سمیرا بامشکی، علیرضا اسدی، محمدرضا عدلی، سلمان ساکت، ارسطو میرانی، سیده لیلا سیدقاسم، مجتبی مجرد و زهرا زارع برگزیدگان این جایزه‌ بوده‌اند. پایان‌نامه‌ برگزیده به همت انتشارات هرمس به صورت کتاب منتشر می‌شود. پایان‌نامه‌های ارسالی، برگشت داده نمی‌شوند و شرکت کنندگان می‌بایست از ارسال پایان‌نامه‌هایی که پیش از سال ۹۴ یا پس از آن دفاع شده‌اند، خودداری کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.