فراخوان پانزدهمین آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی

میراث مکتوب- پانزدهمین دوره آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی با هدف تکریم دانشمندان و سرآمدان عرصه‌ پژوهش در حوزه‌ نسخ خطی، دی‌ماه سال جاری، از سوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار می‌شود. در این فراخوان آمده است: از همه پژوهشگران، استادان، دانشجویان و مراکز علمی - تحقیقاتی دعوت می‌شود یک نسخه از آثار پژوهشی خود را در قالب کتاب در زمینه تصحیح متون، نسخه‌پژوهی و فهرستنویسی، منتشرشده در سال‌های ۱۳۹۳و ۱۳۹۴ تا پایان مهرماه به دبیرخانه آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی ارسال کنند.

در این فراخوان همچنین آمده است: با توجه به اینکه در آیین این دوره از خدمات علمی و فرهنگی پیشکسوت عرصه نسخه‌شناسی، متن‌پژوهی و کتاب‌پردازی «استاد نجیب مایل هروی» نیز تقدیر می‌شود، علاقمندان می‌توانند یادداشت و مقاله علمی خود در خصوص این چهره‌ برجسته‌ را تا پایان مهرماه به دبیرخانه این آیین‌ ارسال کنند تا پس از ارزیابی منتشر شود.

بخش جنبی این همایش نیز همچون سال‌های گذشته در محورهای جداگانه با رصد تلاش علمی و عملی مرمتگران، اهداکنندگان، کتابداران، خبرنگاران، ناشران، مجلات و سایت‌های تخصصی، تولیدات رادیویی و تلوزیونی، برترین‌های این حوزه‌ها را معرفی خواهد کرد.

بر این اساس معرفی دستاوردهای این محورها نیز داوران را در ارزیابی هرچه بهتر یاری خواهد رساند. علاقه‌مندان برای شرکت در این فراخوان می‌توانند آثار خود را به نشانی میدان ونک، بزرگراه شهید حقانی، بعد از ایستگاه مترو شهید حقانی، بلوار کتابخانه ملی، سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، اداره کل کتاب‌های خطی و نادر یا به ایمیل manuscript.info@gmail.com ارسال کنند.

بر پایه همین گزارش، پانزدهمین دوره‌ آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی با هدف تکریم دانشمندان و سرآمدان عرصه‌ پژوهش در حوزه‌ نسخ خطی دی‌ماه سال جاری از سوی سازمان اسناد وکتابخانه ملی ایران برگزار می‌شود. آدرس دبیرخانه: تهران، میدان ونک، بزرگراه شهید حقانی، بعد از ایستگاه مترو شهید حقانی، سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، اداره کل کتاب‌های خطی و نادر. تلفن‌: ۸۱۶۲۲۷۹۲ و ۸۱۶۲۲۷۹۳ و ۹۱۶۲۲۸۱۱ فکس: ۸۱۶۲۲۷۹۸.

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.