سلسله نشستهای شناخت انواع کاغذ در نسخه‌های خطی با حضور سیدعبدالله انوار

میراث مکتوب - «سیدعبدالله انوار»، کتاب‌شناس و نسخه‌شناس برجسته، قرار است در دو نشست پژوهشی و دو کارگاه آموزشی دربارۀ «شناخت انواع کاغذ در نسخه‌های خطی» آموزه‌های خود را به علاقه‌مندان ارائه دهد.  

به گفتۀ روابط عمومی کتابخانه و موزۀ ملی ملک، این نشست‌ها در تاریخ‌های 4، 11، 18 و 25 بهمن 1397 برگزار خواهد شد و نخستین جلسۀ آن در روز پنج‌شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ خورشیدی از ساعت ۱۴ در کتابخانه و موزۀ ملی ملک برگزار می‌شود.

در همین ارتباط نیز، روابط عمومی موزۀ ملی ملک از دوستداران فرهنگ و تمدن اسلامی- ایرانی دعوت کرده تا با حضور در نخستین کارگاه آموزشی از سلسله نشست‌های علوم و فنون در ایرانِ دوران اسلامی با انواع کاغذ در نسخه‌های خطی بیشتر آشنا شوند.

نام‌نویسی برای شرکت در این نشست‌ها از روز سه‌شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ و از طریق شماره تماس ۶۶۷۰۰۸۷۸ (بخش پژوهش و آموزش کتابخانه و موزه ملی ملک) امکان پذیر خواهد بود.

نام‌نویسی از روز سه‌شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ و از طریق شماره تماس ۶۶۷۰۰۸۷۸ (بخش پژوهش و آموزش کتابخانه و موزه ملی ملک) امکان پذیر خواهد بود.

لازم به ذکر است که کتابخانه و موزۀ ملی ملک در محوطۀ تاریخی باغ ملی تهران به نشانی «میدان امام خمینی (ره)، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد (میدان مشق)» واقع شده است.