سلسله نشستهای شناخت انواع کاغذ در نسخه‌های خطی با حضور سیدعبدالله انوار

میراث مکتوب - «سیدعبدالله انوار»، کتاب‌شناس و نسخه‌شناس برجسته، قرار است در دو نشست پژوهشی و دو کارگاه آموزشی دربارۀ «شناخت انواع کاغذ در نسخه‌های خطی» آموزه‌های خود را به علاقه‌مندان ارائه دهد.  

به گفتۀ روابط عمومی کتابخانه و موزۀ ملی ملک، این نشست‌ها در تاریخ‌های 4، 11، 18 و 25 بهمن 1397 برگزار خواهد شد و نخستین جلسۀ آن در روز پنج‌شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ خورشیدی از ساعت ۱۴ در کتابخانه و موزۀ ملی ملک برگزار می‌شود.

در همین ارتباط نیز، روابط عمومی موزۀ ملی ملک از دوستداران فرهنگ و تمدن اسلامی- ایرانی دعوت کرده تا با حضور در نخستین کارگاه آموزشی از سلسله نشست‌های علوم و فنون در ایرانِ دوران اسلامی با انواع کاغذ در نسخه‌های خطی بیشتر آشنا شوند.

نام‌نویسی برای شرکت در این نشست‌ها از روز سه‌شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ و از طریق شماره تماس ۶۶۷۰۰۸۷۸ (بخش پژوهش و آموزش کتابخانه و موزه ملی ملک) امکان پذیر خواهد بود.

نام‌نویسی از روز سه‌شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ و از طریق شماره تماس ۶۶۷۰۰۸۷۸ (بخش پژوهش و آموزش کتابخانه و موزه ملی ملک) امکان پذیر خواهد بود.

لازم به ذکر است که کتابخانه و موزۀ ملی ملک در محوطۀ تاریخی باغ ملی تهران به نشانی «میدان امام خمینی (ره)، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد (میدان مشق)» واقع شده است.

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.