بررسی چهار دهه کتابخانه، موزه و وقف پس از انقلاب در موزۀ ملی ملک

میراث مکتوب - نشست «چهار دهه کتابخانه، موزه و وقف در ایران پس از انقلاب اسلامی» با سخنرانی کارشناسان برجسته در سه حوزۀ کتابخانه، موزه و وقف هم‌زمان با چهلمین سال‌گرد پیروزی انقلاب اسلامی در کتابخانه و موزۀ ملی ملک برگزار می‌شود.

به گفتۀ روابط عمومی موسسۀ کتابخانه و موزۀ ملی ملک، در این نشست پژوهشی قرار است اساتید مطرحی شامل غلامرضا امیرخانی، سیداحمد محیط طباطبایی و عمادالدین شیخ الحکمایی دربارۀ دگرگونی‌ها و پیشرفت‌های ایران در گستره‌های یادشده در چهار دهۀ گذشته سخنرانی کنند.

روابط عمومی کتابخانه و موزۀ ملی ملک برگزاری نشست «چهار دهه کتابخانه، موزه و وقف در ایران پس از انقلاب اسلامی» را در روز چهارشنبه 17 بهمن 1397 خورشیدی از ساعت 14 و در محل کتابخانه و موزۀ ملی ملک عنوان کرده است.

لازم به ذکر است که کتابخانه و موزۀ ملی ملک، نخستین موزۀ وقفی- خصوصی ایران و یکی از شش کتابخانۀ بزرگ کشور در گسترۀ نسخه‌های خطی است و دارای بیش از 19 هزار عنوان نسخه و رسالۀ خطی در زمینه‌های گوناگون فرهنگ، هنر، تاریخ، دین، دانش‌ها و علوم اسلامی- ایرانی و بیش از یکصد هزار اثر تاریخی در زمینه‌های گوناگون از سه هزار سال پیش تاکنون است.

 

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.