«میراث مکتوب» تارنمای برتر ایران‌شناسی شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل مؤسسۀ پژوهشی میراث مکتوب، تارنمای این مؤسسۀ پژوهشی به عنوان تارنمای برگزیده در زمینۀ مطالعات ایرانشناسی معرفی شد.

معرفی تارنمای میراث مکتوب به عنوان تارنمای برتر در جریان تقدیر از برگزیدگان نخستین جشنوارۀ تارنماهای ایرانشناسی در محل بنیاد ایران‌شناسی اعلام شده است.

 این جشنواره به عنوان نخستین جشنوارۀ تارنماهای ایرانشناسی صبح روز دوشنبه ششم اسفند ماه ۱۳۹۷ در محل بنیاد ایران‌شناسی برگزار شد.

در این ارتباط نیز قدرت الله علیزاده معاون اطلاع رسانی و امور بین الملل بنیاد ایرانشناسی با اشاره به اینکه در مجموع بیش از ۱۰۰ مقالۀ علمی و پژوهشی در ۶۵ تارنما «سایت» برای جشنواره انتخاب و بررسی شدند، گفت: کارشناسان بنیاد ایرانشناسی در هر بخش حقیقی و حقوقی، ۱۰ تارنما را به عنوان برگزیده انتخاب و تقدیر کرد.

وی افزود: بنیاد ایرانشناسی در برنامه‌ریزی‌های آینده از پژوهش‌ها، مقالات و اطلاعات این تارنما‌ها استفاده خواهد کرد و آن‌ها را مورد حمایت خود قرار می‌دهد.

لازم به ذکر است تارنمای علمی و خبری میراث مکتوب با سابقه حدود 15 سال فعالیت مستمر، همواره تلاش داشته تا در کنار معرفی آثار منتشر شده در مؤسسۀ پژوهشی میراث مکتوب همچنین برخی از مهمترین تحولات ادبی و فرهنگی بویژه در حوزۀ تصحیح متون کهن اسلام و ایران، نسخه‌شناسی، متن‌شناسی و متن‌پژوهی، ایرانشناسی و موضوعات مرتبط دیگر  را اطلاع رسانی و معرفی نماید.

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.