دوفصلنامه تخصصی «شفای دل» منتشر شد

میراث مکتوب- شماره سوم دوفصلنامه تخصصی «شفای دل» با موضوع زبان و ادبیات فارسی و با هدف رشد و شکوفایی مطالعات و تحقیقات ادبی و کمک به تعالی دانش ادبی و فرهنگی در سطح جامعه ایرانی منتشر شد.

در این شماره از دوفصلنامه تخصصی «شفای دل» مقالاتی تحت عنوان «نقش و کارکرد داستانی قهرمانان، شریران و یاریگران در قصه‌های مهدی آذریزدی بر اساس نظریه پراپ» از زینب سرمدی و تراب جنگی‌قهرمان، «تحلیل اسطوره زال در شاهنامه براساس نظریات یونگ» از لطیفه سلامت‌باویل، «جلوه‌هایی از زندگی انسان در اشعار سهراب سپهری» از محمود کرمی، «عناصر ساختاری شعر "دریچه‌ها" سروده مهدی اخوان‌ثالث» نوشته احمد کنجوری، «کارکرد "وندها" در ترجمه‌ای آهنگین از دو جزء قرآن مجید» به قلم سید حامد موسوی‌جروکانی، «زحاف در زبان عربی و فارسی دری» نوشته محمد اسماعیل ناصری و «بررسی اشعار نادر نادرپور از نظر فرمالیسم روسی» اثر احمدرضا نظری‌چرده و معصومه نظری‌چرده تدوین و چاپ شده است.
 
لازم به ذکر است که مقالات چاپ شده در نشریه «شفای دل» در بانک اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی SID ، بانک اطلاعات نشریات کشور magiran و پایگاه مرجع دانش CIVILICA نمایه می شود. همچنین تمامی مقالات نشریه در تارنمایwww.jshd.ir قابل مشاهده است.

سومین شماره از دوفصلنامه تخصصی «شفای دل»، ویژه بهار و تابستان 98، با مدیر مسئولی فتانه قُملاقی و سردبیری فاطمه مدرسی در 190 صفحه و بهای 31000 تومان منتشر شده است.

 

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.