جلد 24 دائرة المعارف بزرگ اسلامی منتشر شد

میراث مکتوب- بیست و چهارمین جلد از دائرة المعارف بزرگ اسلامی حاوی مداخلی از چهره‌ها و موضوعات ایران و اسلام، با سرویراستاری سید کاظم موسوی بجنوردی توسط مرکز دائرة المعارف بزرگ اسلامی چاپ و منتشر شد.

مرکز دائرة المعارف بزرگ اسلامی با تکیه بر روش‌های علمی و استناد بر موثق‌ترین منابع و تازه‌ترین اطلاعات به تدوین دائرة المعارفی پرداخته است که نیاز علمی جوامع اسلامی را در این زمینه ـ تا آنجا که ممکن است ـ برآورده سازد. اگرچه این دائرة المعارف، به اعتبار انحصار آن به فرهنگ جهان اسلام، تخصصی است، ولی دامنه‌ای بسیار گسترده دارد. علوم قرآنی، اصول عقاید، کلام، فقه، اصول فقه، حدیث، درایه، رجال، اخلاق، ادیان، ملل و نحل، منطق، فلسفه، عرفان، ادبیات، هنر، مردم‌شناسی، معماری و آثار اسلامی، تاریخ، جغرافیا، ریاضیات، نجوم و طب از جمله موضوعاتی است که در این دائرة المعارف از آنها بحث می‌شود.

جلد بیست و چهارم از دائرةالمعارف بزرگ اسلامی حاوی 284 مدخل دربارۀ چهره‌ها و موضوعات مربوط به ایران و اسلام است. این جلد با  مدخل «دلائل النبوه» آغاز می‌شود و با مدخل «رسالۀ دلگشا» پایان می‌یابد.

جلد بیست و چهارم دائرة المعارف بزرگ اسلامی با سرویراستاری سید کاظم موسوی بجنوردی در 710 صفحه، در قطع رحلی، با شمارگان 1000 نسخه و بهای 192هزار تومان، از سوی مرکز دایره المعارف بزرگ اسلامی منتشر شده است.

گفتنی است دائرة المعارف بزرگ اسلامی به سه زبان فارسی، عربی، و انگلیسی منتشر می‌شود.