پرفروش های مؤسسه میراث مکتوب در سال های 1390 و 1391

میراث مکتوب- به گزارش روابط عمومی مرکز، کتاب نسخه شناخت تألیف علی صفری آق قلعه و تاریخ بوشهر به تصحیح رسول خیراندیش و عمادالدین شیخ الحکمایی به ترتیب پرفروش ترین کتابهای میراث مکتوب در سال 90 و 91 شدند.
کتابهای دیوان فانی خویی، حفظ البدن، مجلس در قصه رسول، دیوان قائمیات، سیه بر سفید، راهنمای تصحیح متون ، رساله جلدسازی ، شرح اربعین، کاغذ در زندگی و فرهنگ ایرانی، جامع الصنایع ، به ترتیب پرفروش ترین کتابهای مرکز در سال 90 ، پس از کتاب نسخه شناخت بودند.
در 8 ماهه اول سال 1391 نیز پس از کتاب تاریخ بوشهر، کتابهای دیوان فانی خویی، حجت الاسلام، فهرست نسخه های خطی آرشیو ملی پاکستان ، نسخه شناخت، به گزین علی نامه، ترجمه اناجیل اربعه، سندبادنامه، استاد بشر، تحفه الملوک، راهنمای تصحیح متون، همایون نامه، حفظ البدن و کتاب المعتمد فی اصول الدین از پرفروش ترین کتابهای میراث مکتوب بوده اند.
برای تسهیل دسترسی مخاطبان و علاقمندان به آثار میراث مکتوب، مرکز پخش متون ایرانی نیز در مؤسسه راه اندازی شده و هم اکنون علاوه بر واحد فروش مؤسسه که در طبقه سوم ساختمان فروردین مستقر است و روزانه پاسخ گوی مراجعان ایرانی و غیر ایرانی است، 48 فروشگاه در شهر تهران، 17 فروشگاه در شهرستان ها و 6 فروشگاه در خارج کشور آثار منتشره مؤسسه را عرضه می کنند.افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.