روز دوشنبه 18 دیماه برگزار می شود:

تودیع رسول جعفریان و معارفه محمد رجبی

ميراث مكتوب- مراسم تودیع دکتر رسول جعفریان رئیس سابق کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی و معارفه دکتر محمد رجبی رئیس جدید برگزار می شود.
حسن صفیاری مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر گفت: مراسم تودیع حجت الاسلام جعفریان و معارفه رئیس جدید کتابخانه مجلس در روز دوشنبه 18 دی ماه ساعت 14:30 در سالن شهید مدرس مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.
این مراسم با حضور دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مجلس، رؤسا و اساتید دانشگاه‌ها، پژوهشگران، دانشجویان و اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.

متن پیام دکتر علی لاریجانی به دکتر محمد رجبی به شرح ذیل است:

جناب آقای محمد رجبی

نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی در عرصه‌های علمی و فرهنگی و همچنین سوابق مدیریتی در کتابخانه ملی و کتابخانه مجلس، به موجب این حکم به سمت رئیس کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی منصوب می‌شوید.
انتظار دارم ضمن استفاده از ظرفیت‌های موجود و با به ‌کارگیری نیروهای کارآمد، متعهد، متخصص و استفاده از نظرات کارشناسانه صاحب‌نظران و فرهیختگان، همچنین ارتباط نزدیک با مراکز علمی، فرهنگی و انتشاراتی، توسعه همکاری بین کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مراکز اسنادی در تقویت گنجینه‌های این مرکز مهم، به‌خصوص در زمینه نسخ خطی تلاش نموده و بر تداوم این رونق بیفزایید.
از خداوند متعال توفیق جنابعالی و همکاران را خواستارم.
علی لاریجانی
منبع : سايت كتابخانه مجلس شوراي اسلامي


افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.